В музеї Блещунова відкрилася виставка із уламків військової техніки Кирила Максименко

В галереї “Квартира №6” в музеї Блещунова відкрилася виставка відомого одеського скульптора та художника Кирила Максименко “Маніфест миру”. Його скульптура металевої долоні «Дякую Стіве» на вулиці Новосельського увійшла до документального фільму ВВС про Стіва Джобса.

З початком великої війни Кирило почав волонтерити, поставляючи на фронт необхідні речі та ремонтувати машини військових. На полях після деокупації Херсонщини він побачив багато понівеченого металу від військової техніки. Кирило підбирав різноманітні фрагменти від снарядів, мін, техніки та навіть люк від ворожого танку, шоб зробити скульптури квітів. Це як відродження життя після потужного лиха. Автор пояснює, що “Маніфест миру” уживано в якості своєрідного виклику чи заяви, бо споглядаючи усі ті фрагменти чого завгодно, виникає бажання усе позбирати та перетворити на… квітки. “Бо то ж НАША земля, наша плодюча земля!”

Крім цього на виставці є фото з деокупованої Херсонщини, на яких зображені наслідки російського вторгнення і люди, які залишились відроджувати область.

Працюємо для відвідувачів: четвер-неділя, 11:00-17:00!
м. Одеса, вул.. Польська, 19, тел (048) 763 03 86
Відвідання: free donation, категорія ВПО – безкоштовно.

   

Культурометр в Instagram

 
 

Анонси подій

 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56