У приватному секторі на Люстдорфській дорозі продають таунхауси без документів

Одеська мерія попереджає одеситів про небезпечне інвестування у таунхауси, які побудували у приватному секторі за адресою вул. 1-ша Лінія 4-ї станції Люстдорфської дороги, 31. Всього невідомий забудовник побудував тут 9 таунхаусів, на які Департамент архітектури та містобудування Одеської міської ради не видавав вихідні вихідні дані на проєктування.

Також встановлено, що будівництво вказаних таунхаусів здійснюється з порушенням п. 15.2.2 «Протипожежні відстані між житловими, громадськими, адміністративно-побутовими будинками промислових підприємств, гаражами слід приймати за таблицею 15.2 (чисельник)» ДБН Б.2.2-12:2019 Планування та забудова територій.

Управлінням державно-архітектурного контролю Одеської міської ради направлено лист до Одеської обласної прокуратури, Київської окружної прокуратури міста Одеси та Головного управління Національної поліції в Одеській області з проханням вжити відповідних заходів реагування щодо зупинення виконання самочинних будівельних робіт та відкриття кримінального провадження стосовно вищевикладених фактів.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 


НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56