Український письменник Юрій Іздрик запрошує в Одесі на літературний вечір

3 грудня 2022 року, о 17:00 відбудеться літературний вечір українського письменника Юрія Іздрика. Подія пройде в Urban Music Hall (Рішельєвська, 33). Захід модерує Святослав Померанцев — підприємець, громадський діяч, культурний менеджер, президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ.

На заході автор читатиме улюблені вірші тисячів українців, зокрема і з одного з найновіших видань — поетичної збірки-фотоальбому «NAKED ONE», що побачила світ у видавництві Meridian Czernowitz у 2020 році у співпраці з київською фотографкою Настею Тєліковою. Книжка вміщує серію ню-фотопортретів Іздрика і його вірші.

«Ця книжка — своєрідний coming out зрілого чоловіка, зневіреного як у силі поетичного слова, так і в силі воскресаючого духу, — розповідає Іздрик. — Залишається тільки тіло. Смертне тіло. Оголене тіло. Naked one».
 
За словами самого метра, він не часто вилазить зі своєї мушлі – калуської квартири і вже давно провадить усамітнене життя. Тому і не любить подорожувати. Літературний тур Іздрика — непересічна подія для поціновувачів літератури загалом та творчості автора зокрема.
 
«Часто згадую наш тур з Юрієм Іздриком та Іриною Цілик по 27 містах України в 2016-му році, — розповідає видавець та президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев. — Іздрик називав той тур «Прощання з Україною» та обіцяв більш ніколи не мандрувати із поетичними виступами. Я радий, що зміг витягнути класика у міні-тур. Книжки також будуть при мені, як і завжди».
 
Організатор події— Зелений театр. Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56