В Одесі п’яна 16-річна дівчина вкрала у родичів автівку і побила о перешкоду

Вчора увечері 16-річна дівчина на підпитку викрала автомобіль у родичів і поїхала кататися містом. Вона скоїла дрібне ДТП, злякалась і почала їхати неадекватно. Зупинилася лише після того, як наїхала на перешкоду та побила всі колеса у автівки. Патрульні провели огляд водійки за допомогою приладу Драгер. Результат — 1,49 проміле, що в 7,5 разів перевищую дозволену норму.

Патрульні склали на громадянку адміністративні матеріали:
— за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна)КУпАП;
— за ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди)КУпАП;

— за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом);
— за ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) КУпАП.

Також на місце події викликали батька юної водійки та склали на нього адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

 
   

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 

Анонси подій

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56