В Одесі відбудеться ROCKORGAN SHOW – зіграють твори Scorpions, AC/DC Deep Purple і QUEEN

ROCKORGAN SHOW, яке вже підкорило серця тисяч українців нарешті відбудеться і в Одесі 16 березня о 18:00. Грандіозна подія, спеціально для якої в Одеську Філармонію буде привезено та встановлено красень орган AHLBORN, щоб подарувати вам незабутні враження. Потужність та масштаб звучання вразять кожного!

Світові рок-хіти різних часів в новому захоплюючому форматі – легендарні композиції прозвучать в аранжуваннях для органа, який постане в незвичайному, далекому від академічного амплуа.

Ви почуєте найпопулярніші твори Deep Purple, QUEEN, The Beatles, Andrew Lloyd Webber, Scorpions, AC/DC, Lady Gaga & Bradley Cooper, Bonnie Tyler та ін..

За пультом органа блискуча композиторка та віртуозна виконавиця, улюблениця меломанів з усього світу, Заслужена діячка естрадного мистецтва України – ОЛЕНА УДРАС (Україна/США)

Яскраві вокалісти, від яких ви не зможете відвести очей:
Анастасія Климишена (Харків)
Віталій Ончуленко (Одеса)

Спеціальний гість програми – піаніст-віртуоз Олексій Петухов (Одеса)

Саксофон – харизматичний одесит Міхаіл Ксіда

Максимального драйву шоу додають гарячі бунтарі інструменталісти:
Гітара – Евген Сухенко
Бас-гітара – Вячеслав Бабієнко
Ударні – Андрій Давиденко
 

 
Концерт проведе чарівна Ельвіра Паламарчук, яка в ці півтори години продемонструє дуже неочікуване перевтілення з лектора-музикознавця – 16 березня – це рок, рок і тільки рок! І тільки уявіть його у виконанні органа!
 
Квитки за посиланням.

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56