Європейський парламент визнав росію терористичною державою

Сьогодні 23 листопада парламент Європейського Союзу у Страсбурзі більшістю голосів проголосував за ухвалення резолюції про визнання Росії державою-спонсором тероризму через військову агресію РФ проти України. Резолюцію підтримали 494 європарламентаріїв, проти 58, утрималися 44.

Оголошення Росії державою-спонсором тероризму – ще один крок у бік залучення президента Росії путіна і російської держави до відповідальності перед міжнародним судом.

У пояснювальному документі йдеться, що Росія здійснює невиборчі атаки на житлові райони та цивільну інфраструктуру в Україні, внаслідок чого загинули тисячі людей. На окупованих територіях агресори проводять страти без суду та слідства, здійснюють викрадення, сексуальне насильство, тортури та інші звірства – масові вбивства у Бучі, Ірпені, Ізюмі та Лимані, а також ракетно-бомбові атаки на маріупольський театр та залізничний вокзал у Краматорську. Росія порушує принципи Статуту ООН, зруйнувавши Маріуполь та викликавши у місті гуманітарну кризу.

Європарламент у своїй резолюції закликає ЄС і країни, які до нього входять, розробити правову основу для позначення держав-спонсорів тероризму та держав, які вдаються до тероризму та методів їх покарання.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56